Sparing nr 2

• autor: wasylek31, 2016-07-20 10:28

'Wierna' Małogoszcz 0 : 1 (0 : 0) Korona II Kielce

Wierna:

I połowa: Marzec; Krzeszowski, Bała, Grunt, Borowski; Malinowski, Wijas, S.Trybek, Czarnecki, Krzyżyk, Jaśkiewicz

II połowa: Nawrot; Foksa, Łebek, Mi.Kołodziejczyk, Kupczyk; Rak, Wijas (Czarnecki), Hajduk, Ma.Kołodziejczyk, Kowalski, Smolarczyk

foto...

Za nami drugi sparing 'Wiernej'. Tym razem do Małogoszcza przyjechały rezerwy Korony Kielce, które po spadku z III ligi małopolsko-świętokrzyskiej od nowego sezonu będą grały w IV lidze świętokrzyskiej.

Ponownie trener naszej drużyny do gry posłał praktycznie dwie różne 11-ki meczowe i jak się okazało były to także dwa różne oblicza 'Wiernej'. Zaznaczyć także należy, że do gry w Wiernej powrócił testowany w innych klubach Michał Smolarczyk.

I połowa to dużo walki w środku pola i mimo wszystko optyczna przewaga gości z Kielc z kilkoma groźnymi akcjami pod naszą bramką. Jednak w tym okresie gry wynik zakończył się bez bramek.

Po zmianie stron i wymianie zawodników drugie 45 minut należało raczej do naszej 'Wiernej'. To my mieliśmy więcej z gry i sytuacji podbramkowych jednak to młodzi zawodnicy z Kielc pod wodzą trenera Pawła Czai (pzdr) strzelili bramkę na wagę zwycięstwa.

Podsumowując ten mecz - to nasi zawodnicy zagrali napewno lepiej niż poprzednio z Sarmacją (inny przeciwnik - bardziej techniczna piłka). Niestety nie ustrzegliśmy się błędu który kosztował nas utratę bramki i przegraną. No i co ważne - do poprawy skuteczność podbramkowa.

Czekamy na kolejny mecz tym razem wyjazdowy z KS Paradyż.

Kto vs Z kim i kiedy Wynik
Wierna   Sarmacja Będzin (IV liga śląska) - 16.07.2016 sobota 0 : 2
Wierna   Korona II Kielce (IV liga świętokrzyska) - 20.07.2016 - środa - godz. 17.00 0 : 1